Badanie pokrewieństwa czyli test na ojcostwo jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozwalającą na ustalenie ojcostwa. Nasze testy DNA polegają na ostatecznym ustaleniu czy poddany badaniu mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka, czy też nie. Wynik testu na ojcostwo jest pewny i jednoznaczny.

Wykonujemy testy pozwalające na ustalenie ojcostwa do celów prywatnych i sądowych. Test na ojcostwo do celów prywatnych można wykonać samodzielnie w domu. Wysyłamy do Państwa pocztą zestawy do samodzielnego pobrania materiału do wykonania testu na ojcostwo. Materiałem do badania jest wymaz z błony śluzowej wewnętrznej strony policzka. Zestawy umożliwiają bezinwazyjne pobranie materiału genetycznego nawet u noworodka bez konieczności udawania się do laboratorium. Kiedy ustalenie ojcostwa odbywa się na drodze postępowania sądowego – test na ojcostwo należy wykonać bezpośrednio w laboratorium przy obecności matki.

W przypadku, gdy ustalenie ojcostwa na podstawie wymazu nie jest możliwe – można wykonać test na ojcostwo z mikrośladów (guma do żucia, włosy, chusteczki, szczoteczka do zębów).

Test na ojcostwo wykonywany to 100% dyskrecji i absolutnie pewny wynik. Posiadamy duży wybór badań – testy na ojcostwo prywatne, jak i testy umożliwiające ustalenie ojcostwa w drodze procesu sądowego.

Dzięki specjalnie opracowanym Zestawom Testowym pobranie materiału genetycznego do badań w kierunku ustalenia ojcostwa staje się bezbolesne i bezstresowe. 

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

12-352-31-50