Chirurgia onkologiczna to nie tylko operacje ratujące życie, wynikające ze stanu pacjenta, ale też wiele metod na leczenie stanów przednowotworowych i nowotworów skóry, tkanek miękkich i kości, nowotworów głowy i szyi, płuc, ściany klatki piersiowej. Chirurgia onkologiczna to także leczenie stanów przednowotworowych i nowotworów przewodu pokarmowego oraz jamy brzusznej, ginekologicznych, gruczołu piersiowego, narządów moczowo-płciowych.

Dziedzinę tę łączy się z innymi metodami terapeutycznymi, między innymi radioterapią oraz chemioterapią, które stosowane są podczas leczenia szpitalnego. Pozwala to na uzyskanie znacznie lepszych wyników leczenia. Metody skojarzone sprawiają również, że terapia jest krótsza. Często leczenie ambulatoryjne jest niemal całkowicie bezinwazyjne.

Doświadczeni chirurdzy onkologiczni Centrum Medycznego IMIcare w Krakowie prowadzą także szeroko zakrojone działania profilaktyczne. Zajmują się pobieraniem materiału diagnostycznego, zawsze stawiając na współpracę interdyscyplinarną. W naszej klinice mamy bowiem dostęp do wiedzy doświadczonych specjalistów z każdej dziedziny medycyny. Taka współpraca pozwala na szybsze postawienie diagnozy, a także właściwe dobranie leczenia. Odpowiednie korzystanie z zasobów ludzkich oraz umiejętności, wiedzy i doświadczenia poszczególnych lekarzy gwarantuje, że nie tylko diagnoza, ale i późniejsze leczenie będzie przebiegało przy zastosowaniu najlepszych metod oraz sprzętu.

Nasi specjaliści pomogą na każdym etapie choroby, a także przekażą wiedzę na temat postępowania już po zakończeniu terapii. Nie zawsze bowiem koniec leczenia oznacza koniec problemów ze zdrowiem. Warto więc wiedzieć jak wtedy postępować, ale przede wszystkim być świadomym ewentualnych powikłań, jakie mogą pojawić się niezależnie od profesjonalizmu lekarzy prowadzących leczenie. Ich świadomość pozwoli na przygotowanie się do tego, by – w razie konieczności – zareagować odpowiednio szybko.

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online