Unikalny na rynku program Koordynowanej Opieki Medycznej

PAKIET MEDYCZNY PRESTIGE – Gwarancja ZDROWIA to pierwszy w Polsce program typu Concierge Medicine realizowany przez Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie w ramach abonamentu medycznego. Program Koordynowana opieki medycznej ukierunkowany jest na wzmacnianie zdrowia i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym oraz stwarza unikalne możliwości wykonania niezbędnych badań oraz przeprowadzenia skutecznych programów diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych w sposób nowoczesny, szybki, kompleksowy i komfortowy. Program wpisuje się w priorytety związane z wydłużaniem życia w zdrowiu i medycynę stylu życia.

Korzyści dla firmy i pracowników

Pracodawcy uczestniczący w naszym programie zwiększają w ten sposób zasoby zdrowia i potencjał swojej firmy, a także zadowolenie pracowników i ich rodzin. Ten autorski program został opracowany przez dr hab. med. Mieczysława Pasowicza, wieloletniego dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II i jest ukierunkowany na wczesne wykrywanie i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym. Program realizowany jest pod nadzorem lekarza prowadzącego i specjalistów medycznych. Przy pomocy innowacyjnych testów diagnostycznych, a także badań i pomiarów wykonywanych w spoczynku i w czasie programowanego wysiłku oraz badań laboratoryjnych i obrazowych dokonywana jest kompleksowa ocena stanu zdrowia na podstawie, której pacjent jest kwalifikowany do indywidualnego programu opieki medycznej.

Lepiej zapobiegać niż leczyć

W ramach pakietów wykorzystujemy nowoczesne i przyjazne dla pacjentów rozwiązania informatyczne. Uczestnicząc w programie “koordynowanej opieki medycznej z gwarancją na zdrowie” każdy pacjent ma szansę na poprawę swojego stanu zdrowia i zmniejszenie ryzyka wystąpienia takich chorób jak: nadciśnienie tętnicze, nadwaga, otyłość, cukrzyca, zaburzenia tolerancji glukozy, zaburzenia rytmu serca, choroba niedokrwienia serca, niewydolność krążenia, choroby nerek, wątroby, trzustki, tarczycy oraz zaburzeń funkcjonowania układu i narządu ruchu, a także zmniejszenie ryzyka wystąpienia zawału serca, udaru mózgowego i choroby nowotworowej.

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę