Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”

Z pewnością, dlatego jesteśmy dumni, że Centrum Medyczne Imicare powstało z inicjatywy prof. nadzw. dr hab. n. med. Mieczysława Pasowicza, wieloletniego dyrektora Szpitala im.Jana Pawła II w Krakowie.

Misja i inicjatywa narodziła się z jednego: chęci zrzeszenia ludzi dbających o zdrowie i doceniających jego wartość.

Cały projekt pomyślnie jest wprowadzany w życie. Już teraz stwarzamy unikalne możliwości wykonania niezbędnych badań oraz przeprowadzenia skutecznych programów leczniczo­ rehabilitacyjnych w sposób nowoczesny, szybki, kompleksowy i komfortowy.

Jesteśmy pierwszym w Polsce innowacyjnym centrum medycznym, którego celem jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym przy pomocy spersonalizowanych terapii funkcjonalnych i mobilnych metod pomiaru stanu zdrowia i aktywności. W naszym Centrum oferujemy także usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i ginekologii estetycznej oraz bezpłatne konsultacje kosmetologiczne.

Cieszymy się, że chcesz uczestniczyć w tym projekcie razem z nami.

przeglady2

Zostań naszym pacjentem!

  • Zapraszamy osoby, które chcą przeprowadzić kompleksowy przegląd zdrowia i kontynuować postępowanie profilaktyczne, bez objawów chorobowych, u których występują czynniki ryzyka schorzeń lub obciążenia rodzinne.

  • Managerów i kadrę zarządzającą i pracownikach zakładów pracy. Wykonamy badania diagnostyczne i wdrożenia indywidualnych programów profilaktycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych w ramach abonamentów.

  • Pacjentów z rozpoznanymi chorobami: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i zaburzenia metaboliczne, otyłość, anoreksja, przewlekła obturacyjna choroba płuc, zaburzenia rytmu serca, choroba niedokrwienna serca, choroby naczyń obwodowych, choroby wątroby, nerek, trzustki i tarczycy, choroby neurologiczne, wady postawy, choroby narządu ruchu, uzależnienia oraz z rozpoznaną chorobą nowotworową. Przeprowadzimy badania i wdrożymy program spersonalizowanej terapii funkcjonalnej zmniejszającą dolegliwości i ryzyko powikłań oraz poprawiają jakość życia.

  • Pacjentów leczonych z powodu przewlekłych schorzeń kardiologicznych, naczyniowych, układu oddechowego, metabolicznych, narządu ruchu, układu nerwowego i po przebytych zabiegach operacyjnych i interwencyjnych. Przeprowadzimy diagnostykę 1 dnia i badanie kontrolne oraz podejmiemy leczenie z wykorzystaniem sytemu mobilnego monitorowania stanu zdrowia i aktywności.

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych pacjentów. Zarejestruj się u nas!

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę