„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”

Instytut Medycyny Innowacyjnej Centrum Medyczne IMIcare powstało z inicjatywy prof. nadzw. dr hab. n. med. Mieczysława Pasowicza, wieloletniego dyrektora Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Prezesa Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali w Polsce. Misja i inicjatywa narodziła się z chęci zrzeszenia ludzi dbających o zdrowie i doceniających jego wartość. Cały projekt jest wprowadzany w życie od 2014 r. i systematycznie rozwijany, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób sprostać wyzwaniom współczesności i oczekiwaniom Pacjentów. Już teraz stwarzamy unikalne możliwości wykonania niezbędnych badań oraz przeprowadzenia skutecznych programów leczniczo-rehabilitacyjnych w sposób nowoczesny, szybki, kompleksowy i komfortowy, a co najważniejsze bez długiego czasu oczekiwania.

Jesteśmy pierwszym w Polsce innowacyjnym centrum medycznym, którego celem jest specjalistyczne leczenie oraz wzmacnianie stanu zdrowia od dzieciństwa do zdrowej starości i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym przy pomocy spersonalizowanych terapii funkcjonalnych i mobilnych metod pomiaru stanu zdrowia i aktywności. W naszym Centrum oferujemy także usługi w zakresie: medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, ginekologii estetycznej oraz bezpłatne konsultacje kosmetologiczne.

Cieszymy się, że chcesz uczestniczyć w tym projekcie razem z nami!
Zostań naszym pacjentem! Zapraszamy:

  • Osoby, które chcą przeprowadzić kompleksowy przegląd zdrowia i kontynuować postępowanie profilaktyczne, bez objawów chorobowych, u których występują czynniki ryzyka schorzeń lub obciążenia rodzinne – np.: pakiet zdrowy mężczyzna, zdrowa kobieta, zdrowe serce, itp.
  • Managerów, kadrę zarządzającą i pracowników zakładów pracydo skorzystania z usług w ramach świadczeń z zakresu medycyny pracy oraz szkoleń realizowanych u pracodawców w ramach programu szkoleniowego: „ZUS = Zdrowie – Uroda – Styl życia”, a także indywidualnych programów profilaktycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych w ramach abonamentów.
  • Pacjentów z rozpoznanymi chorobami: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i zaburzenia metaboliczne, otyłość, anoreksja, przewlekła obturacyjna choroba płuc, zaburzenia rytmu serca, choroba niedokrwienna serca, choroby naczyń obwodowych, choroby wątroby, nerek, trzustki i tarczycy, choroby neurologiczne, wady postawy, choroby narządu ruchu, uzależnienia oraz z rozpoznaną chorobą nowotworową. Przeprowadzimy badania i wdrożymy program spersonalizowanej terapii funkcjonalnej zmniejszającej dolegliwości i ryzyko powikłań oraz poprawiającej jakość życia – medycyna funkcjonalna.
  • Pacjentów leczonych z powodu przewlekłych schorzeń kardiologicznych, naczyniowych, układu oddechowego, metabolicznych, narządu ruchu, układu nerwowego oraz po przebytych zabiegach operacyjnych i interwencyjnych. Przeprowadzimy diagnostykę 1 dnia i badanie kontrolne oraz podejmiemy leczenie z wykorzystaniem systemu mobilnego monitorowania stanu zdrowia i aktywności.
  • Pacjentów, którzy po wypadku, przebytej chorobie i/lub w jej trakcie potrzebują kompleksowego działania ze strony specjalistów w zakresie rehabilitacji, w celu przywrócenia sprawności fizycznej (także zawodowej), lub osiągnięcia maksymalnie najlepszej sprawności, która pozwoli choremu na samodzielne funkcjonowanie, powrót do pracy czy do przynajmniej części obowiązków wykonywanych przed chorobą poprzez stosowanie działań usprawniających i terapeutycznych.
  • Pacjentów, którzy w CM IMIcare chcą mieć swojego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej,  który, w razie potrzeby, zaplanuje i zrealizuje opiekę lekarską nad ubezpieczonym oraz skoordynuje udzielanie świadczeń przez współpracujący z nim personel medyczny.
  • Osoby, które chcą sprawdzić, czy mają, np.: zwiększone ryzyko wystąpienia danej choroby np.: cukrzycy, depresji, schizofrenii, otyłości, pojawienia się cellulitu, genetyczną predyspozycję do nietolerancji laktozy, predyspozycję do uprawiania danego rodzaju sportu, a nawet dowiedzieć się, jak dbać o siebie, by jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem i dobrym samopoczuciem. Dla tych osób IMIcare oferuje badanie genotypowania DNA. Jego efektem jest unikalny wynik analizy genetycznej w formie Indywidualnego Raportu Genetycznego zawierającego spersonalizowane i ważne przez całe życie informacje o zdrowiu, diecie, predyspozycjach sportowych, wrażliwości na leki, tolerancji środków spożywczych, itp.
  • Osoby, które cierpią na dolegliwości, których przyczyny są nieznane i/lub trudne do zdiagnozowania, takie, jak: astma, bezsenność, biegunki, bóle głowy, bóle stawów, celiakia, depresja, drażliwość, egzema, nieżyt żołądka, problemy dermatologiczne, przybieranie na wadze, reumatoidalne zapalenie stawów, itp. IMIcare oferuje Państwu badania nietolerancji pokarmowej (badanie wybranych szczepów bakteryjnych, grzybów i pleśni wykonywane z próbki kału), w których, można oznaczyć antygeny pokarmowe. Odstawienie problematycznych pokarmów wspomaga regenerację i odbudowę uszkodzonej śluzówki jelita i może polepszyć samopoczucie już nawet po kilku dniach.
  • Osoby, które bez kolejki, w dowolnym, wybranym przez siebie terminie chcą wykonać profesjonalnie specjalistyczne badania diagnostyki ultrasonograficznej. Oferujemy: usg dopplerowskie, usg ginekologiczne, usg urologiczne, usg ortopedyczne, usg jamy brzusznej, usg tarczycy, usg ślinianek, usg piersi, usg węzłów chłonnych, itp.

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

12-352-31-50