Ginekolog Kraków

Ginekologia to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Najczęstsze problemy, jakimi zajmują się ginekolodzy to: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, niepłodność, nowotwory narządów rodnych. Ściśle związana jest również z położnictwem.

Zakres opieki ginekologicznej w IMIcare

W ramach opieki ginekologicznej zapewniamy bardzo szeroki zakres świadczeń. Doświadczeni specjaliści pomogą rozwiązać problemy natury ginekologicznej i uroginekologicznej. Oferujemy:

  • konsultacje lekarza ginekologa,
  • leczenie chorób piersi,
  • leczenie problemu wypadania macicy i pochwy,
  • leczenie stanów zapalnych pochwy i szyjki macicy,
  • leczenie mięśniaków macicy,
  • leczenie endometriozy,
  • leczenie chorób uroginekologicznych,
  • prowadzenie ciąży.

Prowadzenie ciąży w IMIcare Kraków

Prywatny ginekolog zapewnia kompleksową i troskliwą opiekę również dla kobiet w bardzo ważnym okresie ich życia, jakim jest ciąża. Dla każdej kobiety jest to czas wyjątkowy. Ciało się zmienia, a dodatkowo niezbędne jest monitorowanie rozwoju dziecka. Dlatego bardzo istotnym jest, aby lekarz ginekolog prowadzący ciążę, był nie tylko doświadczonym i zaangażowanym specjalistą, ale także, aby miał dostęp do nowoczesnej aparatury usg. W IMIcare w Krakowie lekarze ginekolodzy mają możliwość prowadzenia diagnostyki oraz monitorowania przebiegu ciąży przy użyciu wysokiej jakości sprzętu od badań usg. Każdą przyszłą mamę zapraszamy do sprawdzenia dostępnych terminów konsultacji z ginekologiem już teraz oraz umówienia swojej pierwszej wizyty.

Nasi specjaliści z zakresu ginekologii oraz personel tworzą przyjazną atmosferę, zapewniając odpowiednie podejście do Pacjenta, wykazując zrozumienie dla jego sytuacji oraz dokładnie omawiając problem, z jakim się mierzy.

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online