Nasz zespół

Ginekologia jest obszarem medycyny, który swoim obszarem obejmuje zdrowie narządów płciowych kobiet. W ramach profilaktyki ginekolog monitoruje stan zdrowia narządów rodnych oraz piersi. Ponadto, ginekologia to dziedzina, która obejmuje opieką także kobiety spodziewające się dziecka.
Ginekolog kraków

Zakres opieki ginekologicznej w IMIcare

W ramach opieki ginekologicznej, zapewniamy bardzo szeroki zakres świadczeń. Doświadczeni specjaliści pomogą rozwiązać problemy natury ginekologicznej i uroginekologicznej.

W ramach świadczeń ginekologiczno-położniczych zapewniamy:

  • Konsultacje lekarza ginekologa

  • Dobór nowoczesnej antykoncepcji: tabletki, wkładki, implanty

  • Leczenie chorób piersi,

  • Leczenie problemu wypadania macicy i pochwy,

  • Leczenie stanów zapalnych pochwy i szyjki macicy,

  • Leczenie mięśniaków macicy,

  • Leczenie endometriozy

  • Leczenie chorób uroginekologicznych

  • Prowadzenie ciąży

Prowadzenie ciąży w IMIcare Kraków

Prywatny ginekolog zapewnia kompleksową i troskliwą opiekę również dla kobiet w wyjątkowym i bardzo ważnym okresie ich życia, jakim jest ciąża. Dla każdej kobiety jest to czas wyjątkowy. Jej ciało się zmienia, a dodatkowo niezbędne jest monitorowanie rozwoju dziecka. Dlatego bardzo istotnym jest, aby lekarz ginekolog prowadzący ciążę był nie tylko doświadczonym i zaangażowanym specjalistą, ale także, aby miał dostęp do nowoczesnej aparatury USG. W IMIcare w Krakowie lekarze ginekolodzy, mają możliwość prowadzenia diagnostyki oraz monitorowania przebiegu ciąży przy użyciu wysokiej jakości sprzętu od USG.

Każdą przyszłą mamę zapraszamy do sprawdzenia dostępnych terminów konsultacji z ginekologiem już teraz oraz umówienia swojej pierwszej wizyty.

Nasi specjaliści z zakresu ginekologii oraz personel tworzą przyjazną atmosferę, zapewniając odpowiednie podejście do Pacjenta, wykazując zrozumienie dla jego sytuacji oraz dokładnie omawiając problem, z jakim się mierzy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką w celu umówienia dogodnego terminu prywatnej wizyty u ginekologa.

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę