Słyszałeś kiedyś o dietoterapii i medycynie funkcjonalnej? 🤔 To innowacyjne pode…

Słyszałeś kiedyś o dietoterapii i medycynie funkcjonalnej? 🤔
To innowacyjne podejście do zdrowia, które wielokrotnie sprawdziło się w walce z chorobami przewlekłymi i cywilizacyjnymi. Dietoterapia – czyli terapia dietą – jest efektywnym wsparciem dla konwencjonalnych terapii. 💜Celem jest przede wszystkim znalezienie przyczyny stanu chorobowego i przywrócenie równowagi organizmu, co powoduje ustąpienie objawów.

W naszej przychodni możecie umówić wizytę z mgr Magdaleną Ciesielską – dietetyk kliniczny, założycielka i właścicielka Poradni Dietetycznej Magdalena Ciesielska – Life&Diet Poradnia Dietetyki Klinicznej.

Na co dzień prowadzi indywidualne konsultacje z pacjentami zarówno z Polski jak i zza granicy – stacjonarnie oraz on-line.
Ukończyła studia na kierunku Dietetyka o specjalizacji Dietoterapia w Lublinie oraz Dietetykę Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności praktyczne w zawodzie dietetyka nabywała w specjalistycznych szpitalach i przychodniach w Lublinie, Warszawie i w Radomiu.
Na co dzień współpracuje również ze szpitalami specjalistycznymi w województwie mazowieckim, poradniami fizjoterapeutycznymi, psychologicznymi i fundacjami. Jest Członkiem Polskiej Akademii Zdrowia, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu.
W 2015 roku założyła Akademię Zdrowego Żywienia, w której prowadzi autorskie szkolenia z zakresu dietetyki, psychosomatyki i medycyny holistycznej. W ostatnich latach pracowała jako wykładowca na wyższych uczelniach na kierunkach medycznych w Lublinie i w Radomiu. Systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach medycznych i żywieniowych. Jest również szkoleniowcem i pisze artykuły dla pacjentów do lokalnej prasy.

👉Specjalizacje:

-choroby autoimmunizacyjne
-choroby tarczycy (niedoczynność tarczycy, zapalenie tarczycy Hashimoto, Graves-Basedow)
-zaburzenia hormonalne u kobiet
-problemy z zajściem w ciążę
-dietoterapia nadwagi i otyłości
-choroby metaboliczne-układ krążenia, cukrzyca,
-insulinooporność
-choroby neurodegeneracyjne
-alergie i nietolerancje pokarmowe
-choroby układu pokarmowego
-żywienie dzieci (Autyzm, Atopowe Zapalenie Skóry, ADHD)
-medycyna funkcjonalna

Dowiedz się więcej:
https://imicare.pl/medycyna-funkcjonalna-krakow/?fbclid=IwAR3oMe3CD4tnM9IKILQWPIq6Sn1QyOdxjDuyxwNboJjFymt-3fLvAKDqPjQ

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online