Ortopeda zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń w obrębie bioder, kolan, bark…

🏥 Ortopeda zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń w obrębie bioder, kolan, barków, łokci, kręgosłupa, stóp i nerwów. W Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie wykonywane jest także badanie USG narządu ruchu. Osoby zainteresowanie możliwością skonsultowania się z lekarzem ortopedą prywatnie zachęcamy do wizyty w Centrum Medycznym IMIcare w Krakowie. Nawet pozornie niewielki uraz może utrudnić poruszanie się lub całkowicie unieruchomić na długi czas. Powrót do normalnego funkcjonowania po kontuzjach także nie bywa łatwy. Często wymagana jest odpowiednia rehabilitacja oraz wsparcie specjalistów.

👩‍⚕️ W placówce IMIcare w Krakowie oferujemy Państwu dostęp do wykwalifikowanego personelu poradni ortopedycznej, którzy wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie, skonsultują Państwa problem, wykonają diagnostykę i zalecą dalsze kroki w celu poprawy Państwa samopoczucia i stanu zdrowia.

⚕️ Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i życzliwie. Zapewniamy także szybkie i dogodne terminy wizyt w przystępnych i konkurencyjnych na krakowskim rynku cenach.

Umów wizytę:
📞 12-352-31-50 📞

🗦 Dowiedz się więcej 🗧
https://imicare.pl/specjalizacja/lekarz-ortopeda-krakow/

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online