mgr Paulina Ihnatowicz – Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie

👨‍⚕️ mgr Paulina Ihantowicz to dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje dietetykę funkcjonalną online na uczelni amerykańskiej Functional Medicine University. Od 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Dietetyka funkcjonalna to jej konik.

🏥 Swoim pacjentom zapewnia indywidualne i profesjonalne podejście do zgłaszanych problemów oraz pełne zaangażowanie i dyskrecję.

💊 W Centrum Medyczne IMIcare świadczy usługi z zakresu: medycyny funkcjonalnej, dietoterapii, chorób autoimmunologicznych i związanych ze stylem życia (cywilizacyjnych takich jak: otyłość, nadciśnienie, cukrzyca, choroba Hashimoto i wiele innych).

Umów wizytę:
📞 12-352-31-50 📞

🗦 Dowiedz się więcej 🗧
https://imicare.pl/lekarz/mgr-paulina-ihnatowicz/

mgr Paulina Ihnatowicz – Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje dietetykę funkcjonalną onli…

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online