mgr Agnieszka Gajda

mgr Agnieszka Gajda

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku: Fizjoterapia. Od momentu rozpoczęcia studiów priorytetowo traktuje łączenie zdobytej wiedzy teoretycznej z praktyką zawodową. Pracowała w Ośrodku Rehabilitacji osób niepełnosprawnych, jednak ostatnie lata studiów poświeciła pracy ze sportowcami. Piłkarskie środowisko rozwinęło w niej szacunek do osób profesjonalnie uprawiających sport czego z pewnością może doświadczyć na wizycie w naszym Centrum każdy sportowiec. Agnieszka z pełnym zaangażowaniem i pasją pomaga wyjść z kontuzji oraz uczy jak można się przed nimi uchronić. W pracy z pacjentami skupia się na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. Ostatnim wyzwaniem zawodowym jest zdobycie tytułu terapeuty manualnego na trzyletnim szkoleniu według standardów IFONT, które realizuje już od dwóch lat. Dużą uwagę przywiązuje do kompleksowej diagnostyki i efektywnej terapii. Po wizycie u Agnieszki, każda osoba wychodzi z bagażem cennych wskazówek, które kształtując prawidłowe nawyki nie tylko usprawniają proces leczenia ale również zmniejszają ryzyko rozwoju dalszych dysfunkcji. Wykonuje zabiegi z zakresu terapii manualnej, masażu, fizykoterapii, korekcji wad postawy. Ukończone kursy i szkolenia: Terapia manualna według standardów IFOMPT:
  • Moduł I (EB): Badanie: stawy kończyn i staw skroniowo- żuchwowy
  • Moduł II (E2): Jednopłaszczyznowa terapia kończyn,
  • Moduł III (K1): Diagnostyka kręgosłupa i miednicy,
  • Moduł IV (K2): Techniki pasywnej mobilizacji jedno i dwupłaszczyznowej -kręgosłup, miednica,
  • Moduł V (E3): Stawy kończyn, techniki pasywnej mobilizacji na kombinowanej barierze i techniki szybkiej mobilizacji,
  • Moduł VI (EM): Diagnostyka dyferencyjna mięśni kończyn, techniki mobilizacji mięśniowej dla stawów kończyn,
  • Moduł VII (K3): Trójpłaszczyznowe badanie stawów międzykręgowych, badanie neurologiczne,
  • Moduł VIII (K4): Techniki pasywnej mobilizacji stawów międzykręgowych,
  • Moduł IX(KM): Techniki mobilizacji mięśniowej i stabilizacji mięśniowej kręgosłupa, stawów krzyżowo-biodrowych, skroniowo-żuchwowych,
  • Moduł X : Egzamin certyfikowany.
Nowoczesny trening kontroli motorycznej w fizjoterapii, warsztaty praktyczne (dr Michał Hadała, mgr Szymon Gryckiewicz) Warsztaty “Terapia przepon i ich wpływ na zdrowie człowieka” (osteopata Marcin Szkolnicki)

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych pacjentów. Zarejestruj się!

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę