IMIcare PRESTIGE to druga placówka Centrum Medycznego IMIcare, której specjalnością są kompleksowe zabiegi odmładzające i wzmacniające organizm. Zajmujemy się zapobieganiem procesom starzenia oraz wzmacnianiem procesów regeneracji komórek i funkcjonowania narządów wewnętrznych. Nasza placówka mieści się przy ul. Wrocławska 43A/57 w Krakowie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Mamy dla naszych pacjentów w IMICARE PROMOCJĘ w postaci 20% zniżki na pierwszą wizytę. To idealna okazja, aby skorzystać z naszych usług i przekonać się o jakości naszych zabiegów.

W IMIcare PRESTIGE oferujemy szereg zabiegów poprawiających funkcję skóry i tkanki łącznej, takich jak pobudzanie aktywności komórek macierzystych i fibroblastów produkujących kolagen. Wykonujemy także pełen zakres zabiegów rehabilitacyjnych narządu ruchu oraz treningi EMS i innowacyjne zabiegi wzmacniające mięśnie i spalające zbędną tkankę tłuszczową. Nasza oferta obejmuje również dożylne uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów oraz terapie usuwające narządowe skutki covid-19 i innych schorzeń.

W IMIcare PRESTIGE prowadzimy również terapie przeciwzapalne, w tym inhalacje z wodorem molekularnym oraz infuzje ozonu. W ramach naszych zabiegów High-tech stosujemy najnowsze technologie HIFU, radiofrekwencję, zimną plazmę, termomechaniczną ablacje oraz fale uderzeniowe i terapię Tecar, które zwiększają produkcję kolagenu w skórze i układzie mięśniowo-szkieletowym. Odmładzanie skóry osiągamy poprzez terapie Fraxel i pobudzanie ekspresji genów oraz wstrzykniętymi substancjami autologicznymi lub stymulatorami tkankowymi, a ponadto nićmi umieszczonymi pod skórą.

Zobacz ofertę IMICARE PRESTIGE

Nasze terapie są sprawdzone i udowodnione naukowo, a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. W IMIcare PRESTIGE skorzystasz także z bezbolesnej depilacji i usuwania tatuażu lub przebarwień oraz pajączków przy pomocy różnych nowoczesnych laserów.

Zdrowie i młody wygląd, a także naturalne piękno są dla nas priorytetem. Nasza placówka IMIcare PRESTIGE to idealne miejsce dla osób poszukujących kompleksowej opieki medycznej, której celem jest poprawa zdrowia i wyglądu. Zapraszamy!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do wspólnej rejestracji telefonicznej pod numerem 12 352 31 50. Nasz zespół chętnie pomoże Ci wybrać odpowiednie zabiegi i umówić się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zobacz ofertę IMICARE PRESTIGE

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

12-352-31-50