iGenesis Super Detox

Najlepszym sposobem spowolnienia starzenia i oczyszczenia organizmu jest działanie od wewnątrz. Dzięki wytycznym badania iGenesis Super Detox dowiesz się jak działać zgodnie z potrzebami Twojego organizmu.

Znane Ci dotąd badania określają jakość Twojego zdrowia, skóry itp.  iGenesis Super Detox jest unikalnym badaniem, które ustali przyczynę tego stanu i wskaże precyzyjne rozwiązaniea dostosowane do potrzeb Twojego organizmu.

iGenesis Super Detox składa się z 3 modułów: Micro, Detox i Fit Sport, które opisane są poniżej.

Moduł Micro

Zawiera informacje dotyczące metabolizmu, wchłaniania i transportu witamin i składników mineralnych: A, B6, B9, B12, C, D, E i choliny oraz wapnia, magnezu i żelaza. Ułatwi dostosowanie diety i suplementacji do faktycznych potrzeb organizmu.

Moduł Detox

Określa potencjał antyoksydacyjny organizmu – predyspozycje genetyczne do walki z nadmiarem wolnych rodników oraz potencjał detoksykacyjny – poziom endogennej ochrony przed toksynami pochodzącymi z nieprawidłowej diety i środowiska. Wskazuje w jaki sposób wesprzeć organizm, aby zwiększyć jego odporność, spowolnić proces starzenia oraz zadbać o młody i zdrowy wygląd skóry.

Fit Sport

Badanie FIT Sport łączy wiedzę genetyków, lekarzy, trenerów oraz rehabilitantów. Osoby, które ćwiczą samodzielnie, otrzymają zbiór wytycznych przydatnych w planowaniu aktywności fizycznej. Trenerzy personalni mogą potraktować FitSport jako pomoc w optymalizacji wyników swoich podopiecznych.

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

12-352-31-50