FESTYN JESIEŃ KURDWANÓW

W tym roku po raz pierwszy nasze Centrum Medyczne gościło na 22 festynie „Jesień Kurdwanów”. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przeprowadziliśmy ponad 200 badań nowoczesnym urządzeniem Chceckme Pro. Możliwość konsultacji z lekarzami spotkała się także z dużą aprobata ze strony przybyłych. Dziękujemy wszystkim że zaszczycili nas swoja obecnością i zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Medycznego przy ul. Walerego Sławka 3 w Krakowie!!!

Kilka słów o festynie…

Od ponad 20 lat Spółdzielnia Kurdwanów Nowy organizuje Festyn ”Jesień Kurdwanów”. Jest to najstarsze tego typu wydarzenie organizowane w Krakowie. W tym roku odbywał się w pierwszy weekend września (5.09-6.09).

Historia Kurdwanowa sięga XIV w. kiedy to jako wieś obszar ten został ulokowany na prawie niemieckim. Pierwsza wzmianka na temat miejscowości pojawia się znacznie wcześniej, bo już 1252 roku. Przez wieki był własnością zakonną, później szlachecką,a następnie mieszczańską. Dopiero 1941 roku wieś włączono w obszar Krakowa. Na początku lat 80tych XX zaczęto wznosić wielkie osiedle mieszkaniowe, które przybrało nazwę Kurdwanów Nowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę