Endokrynolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób narz…

🏥Endokrynolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób narządów dokrewnych, czyli takich, które wydzielają hormony. Zajmuje się więc zaburzeniami hormonalnymi podwzgórza, przysadki mózgowej, tarczycy, przytarczyc, trzustki, nadnerczy, jajników i jąder. W zakres chorób endokrynologicznych wchodzą również zaburzenia z autoagresji (np. choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa), guzy czynne lub nieczynne hormonalnie (np. guz przysadki, nadnercza, wole guzowate tarczycy) oraz hiperandrogenizm u kobiet/dzieci (np. nadmierne owłosienie, trądzik, zaburzenia miesiączkowania).

👩‍⚕️ W placówce IMIcare w Krakowie oferujemy Państwu dostęp do wykwalifikowanego, prywatnego specjalisty endokrynologii, dr med. Agaty Ziomber, która wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie, skonsultuje Państwa problem, wykona diagnostykę i zaleci dalsze kroki w celu poprawy Państwa samopoczucia i stanu zdrowia.

⚕️ Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i życzliwie. Zapewniamy także szybkie i dogodne terminy wizyt w przystępnych i konkurencyjnych na krakowskim rynku cenach.

Umów wizytę:
📞 12-352-31-50 📞

🗦 Dowiedz się więcej 🗧
https://imicare.pl/specjalizacja/lekarz-endokrynolog-krakow/

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online