Dodaj zdrowia swojemu pracownikowi!

Dodaj zdrowia swojemu pracownikowi!

Centrum Medyczne IMIcare posiada kompleksową ofertę z zakresu medycyny pracy. Jako pracodawca jesteś zobowiązany zatroszczyć się o swoich pracowników i zapewnić im przeprowadzenie profilaktycznych badań lekarskich ze względu na ich warunki pracy.

Poprzez zawarcie odpowiedniej umowy z nasza placówką medyczną, będziesz mógł wywiązać się z ważnych obowiązków określonych przez aktualne przepisy prawne. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalną i rzetelna opiekę medyczną, na najwyższym poziomie,   w oparciu o nowoczesną aparaturę medyczną.

Wskutek, wykonania kompleksowych badań i konsultacji lekarskich, pracownik otrzymuje zaświadczenie potrzebne do kontynuacji pracy. Oferta naszego Centrum jest skierowana do pracodawców z różnorodnych branż.

Specjalizujemy się m.in. w wykonywaniu tzw. badań wstępnych, określających stan zdrowia pracownika przed jego zatrudnieniem, kiedy zmienia on stanowisko pracy czy                w sytuacji, gdy pojawią się nowe, zagrażające mu czynniki. Ponadto, wykonujemy także badania okresowe, którym podlegają wszyscy pracownicy, uzyskując przedłużenie ważności poprzedniego zaświadczenia. Nasi lekarze sprawdzają czy stan psychiczny i fizyczny pracownika zezwala mu na dalsze wykonywanie pracy, w uciążliwych i niekorzystnych warunkach dla zdrowia. Obszar i częstotliwość badań ustala lekarz, w zależności od konkretnego przypadku.

Centrum Medyczne IMIcare realizuje także badania kontrolne, wykonywane obowiązkowo wtedy, gdy pracownik był na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 30 dni. Lekarze sprawdzają bowiem, czy powrócił on w pełni do zdrowia i nadal posiada zdolność wykonywania swoich obowiązków w określonych warunkach pracy.

Prócz tego w pakiecie naszych usług, jako pracodawca znajdziesz: badania do celów sanitarno- epidemiologicznych czy współpracę polegająca na kontroli narażenia zawodowego na danym stanowisku pracy. W tym celu. nasi lekarze medycyny pracy wraz z pielęgniarkami służby medycyny pracy, wykonują wizytację na danych stanowiskach pracy. W rezultacie, lekarze sugerują, jakie programy promocji zdrowia warto wdrożyć w określonym miejscu pracy, w zależności od jego określonych potrzeb.

W ofercie Centrum Medycznego IMIcare znajduje się także opcja badań lekarskich dla kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii oraz dla egzaminatorów               i instruktorów!

Zachęcamy do współpracy z nami, ponieważ jako jedyni w Krakowie, zapewniamy także pakiet szkoleń dla firm z zakresu coachingu zdrowia i programów zdrowego stylu życia. Nasi specjaliści doradzą Twoim pracownikom w jaki sposób ograniczać negatywne skutki siedzącego trybu pracy lub w jaki sposób dopasować dietę by uniknąć spadku energii               i  utraty siły do działania. Wykonujemy analizy programów żywieniowych, uzmysławiając pracownikom ogromną wagę regularnego  nawadniania organizmu. Prócz tego, nasi lekarze uczą jak skutecznie zarządzać stresem, który stanowi poważny problem wśród pracowników, zwłaszcza dużych korporacji.

W naszej ofercie zawarty jest także program kontroli wagi czy program dotyczący rzucania palenia wraz z terapiami uzależnień. W razie potrzeby, zapewnimy Twoim pracownikom, rehabilitację pourazową lub pooperacyjną, by mogli jak najszybciej powrócić do pracy. W naszym pakiecie znajduje się także, jakże ważna dla pracownic, opieka przed         i poporodowa, która w wielu firmach jest traktowana marginalnie. Wśród licznych naszych usług znajdują się także teleopieka stanów przewlekłych, przy użyciu oferowanych przez nas urządzeń i aplikacji.

Pracodawco! Nie bagatelizuj zatem tych jakże ważnych zagadnień, gdyż odpowiadasz za zdrowie fizyczne i psychiczne swoich pracowników! Im lepiej zadbasz o stan ich zdrowia, tym wydajniejsza i skuteczniejsza będzie ich praca.

 

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online