Ocena stanu zdrowia w ramach programu Diagnostyka 1 dnia to w pełni skoordynowany zestaw indywidualnie dobranych badań i konsultacji. Jego celem jest przeprowadzenie globalnej oceny ryzyka oraz wczesne wykrycie zmian narządowych, towarzyszących najczęstszym chorobom przewlekłym takim jak nadciśnienie tętnicze, nadwaga, otyłość, cukrzyca i zaburzenia tolerancji glukozy, POChP, zaburzenia rytmu serca, choroba niedokrwienna serca i niewydolność krążenia oraz choroby nerek, wątroby, trzustki,tarczycy i zmian nowotworowych. Program obejmuje ocenę ryzyka wystąpienia zawału serca i udaru mózgowego oraz choroby nowotworowej.

Wszystkie niezbędne procedury diagnostyczne przeprowadzane są w komfortowych warunkach. Z myślą o wygodzie naszych Pacjentów badania wykonywane są w jednym miejscu w ciągu kilku godzin pobytu. Tylko u nas w ciągu jednego dnia można dokonać kompleksowej oceny stanu zdrowia, przeprowadzić szereg badań, konsultacji, a następnie podjąć postępowanie lecznicze. Corocznie każdy z nas dokonuje przeglądu swojego samochodu. Warto pomyśleć o czymś cenniejszym i zainwestować jeden dzień dla zdrowia i dla swoich przepracowanych komórek!

Jednym z ważnych elementów jest dobór właściwej diety i suplementacji wraz z oceną snu i aktywności fizycznej oraz modyfikacją stylu życia. Badaniom towarzyszy szczegółowy wywiad w kierunku występowania chorób zawodowych, wad postawy, osteoporozy, uzależnienia od nikotyny i innych czynników, w tym dolegliwości związanych z czynnikami stresogennymi, przemęczeniem lub depresją.

ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

12-352-31-50