Cierpisz na bezdech senny? Chcesz zachować prawo jazdy?

Cierpisz na bezdech senny? Chcesz zachować prawo jazdy?

Musisz koniecznie podjąć leczenie! Komisja Europejska zarządziła, w Dyrektywie 2006/126/WE kraje członkowskie zobligowane są wprowadzić od 31 grudnia 2015, że osoby, które cierpią na bezdech senny, a nie podejmą leczenia­ stracą Swoje prawo jazdy!

Wynika to ze względów bezpieczeństwa. Osoby cierpiące na bezdech senny, wskutek niedotlenienia organizmu i niewyspania, mają problemy ze skupieniem, koncentracją, a także łatwo zasypiają, również za kierownicą, co wpływa na bezpieczeństwo całego ruchu drogowego.

Ten problem w Polsce jest widoczny. Na bezdech senny cierpi aż 1,5 miliona rodaków, a tylko w 2014 roku wydano 328 271 nowych dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami.

Prowadzenie pojazdu przez osobę z nieleczonym bezdechem jest tak samo niebezpieczne, jak kierowanie pod wpływem alkoholu czy narkotyków, ponieważ to zaburza czas reakcji i koncentracji uwagi Wg badań amerykańskiej AAA Foundation for Traffic Safety: aż 21 proc. wypadków, w których ofiara poniosła śmieć – jest spowodowanych przez osoby z bezdechem sennym!

Bezdech senny to groźna przypadłość, dlatego trzeba podjąć skuteczne leczenie. W takich klinikach jak IMIcare specjaliści wykonają dokładne badania i wyleczą skutecznie bezdech senny.

Zadbaj o bezpieczeństwo wokół siebie. Zadbaj o Swój komfort. Nie pozwól, żeby odebrano Ci prawo jazdy i sam nie odbieraj sobie życia. Leczenie bezdechu pozbawi Cię męczącej dolegliwości i pozwoli Ci zatrzymać niezbędne prawo jazdy! Nie daj się zatrzymać! Podejmij skuteczne leczenie w IMIcare i zapisz się już teraz na wizytę!

Umów wizytę – wypełnij formularz.


ul. Zabłocie 25 lokal 4, Kraków 30-701

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online