Checkme Pro – produkt, który zrewolucjonizuje Twoje życie!

Checkme Pro – produkt, który zrewolucjonizuje Twoje życie!

Szybkie sprawdzanie aktualnego stanu zdrowia i otrzymanie diagnozy nigdy dotąd nie było tak proste! Checkme Pro to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie służące do monitorowania stanu zdrowia, które bez problemu mieści się w dłoni, dzięki czemu jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Na niewielkim ekranie, prezentowane są wyniki badań, a ich zapis jest wyjątkowo czytelny.

Kompaktowy aparat zawiera szeroki wachlarz funkcji, zapewniających między innymi: monitorowanie ciśnienia krwi, śledzenie funkcji serca, sprawdzenie natlenienia krwi, pomiar temperatury, monitorowanie snu, krokomierz, opcję kalendarza i zegara. Wszystkie, wymienione rodzaje pomiarów, można wykonać w dowolnym miejscu i czasie, w ciągu jedynych 20 sekund!

W związku z tym, urządzenie to ma potencjał zrewolucjonizować polską opiekę zdrowotną, będąc codziennym narzędziem pracy lekarzy i pielęgniarek. Dzięki niemu kompleksowe badania pacjenta, mogłyby odbywać się znacznie szybciej i łatwiej, co zagwarantowałoby usprawnienie pracy w wielu przychodniach. Prócz tego, jest to profesjonalne urządzenie, gdyż wykrywa m.in. bezobjawowe skoki ciśnienia tętniczego, arytmię serca, monitoruje zaburzenia oddychania w czasie snu oraz kontroluje przebieg chorób przewlekłych.

Ponadto urządzenie to dedykowane jest także klientowi indywidualnemu, który przy jego zastosowaniu ma okazję w sposób samodzielny, wykonywać okresowo podstawowe badania. Przykładowo, pacjenci borykający się z problemami układu krążenia, chorobami układu oddechowego czy zaburzeniami snu, będąc w dowolnym miejscu, czy to w pociągu, w hotelu czy na spacerze, mają możliwość doraźnego sprawdzenia stanu swojego zdrowia. W sytuacji, nagłego pogorszenia samopoczucia, wystąpienia u nich np. stanu gorączkowego lub zaburzenia tętna i ciśnienia krwi, maja możliwość natychmiastowego skontrolowania przyczyn swojej sytuacji zdrowotnej, dzięki czemu będą mogli podjąć odpowiednie środki zaradcze. Korzystanie z urządzenia jest bardzo łatwe, gdyż nie wymaga podpięcia żadnych kabli ani mankietu by móc dokonać jakiegokolwiek pomiaru.

Prócz tego, urządzenie w łatwy sposób można skonfigurować z urządzeniami mobilnymi z system Android lub iOS , na których można zainstalować aplikację weryfikującą dane z aparatu. Pacjent poprzez codzienne użycie tejże aplikacji,  jest w stanie prowadzić dokładne statystki, na temat swojej kondycji zdrowotnej. Następnie, przesyłając wyniki lekarzowi drogą mailową, ma możliwość skorzystania na odległość z jego konsultacji. Takowe skrupulatne wykonywanie badań, pozwoli lekarzowi wystawić dużo bardziej precyzyjną diagnozę. Dlatego też, ów innowacyjny produkt może na nowo zdefiniować sposób postrzegania wizyt lekarskich.

Urządzenie skierowane jest nie tylko do osób borykających się z określonymi problemami zdrowotnymi, lecz także dla ludzi lubiących prowadzić aktywny tryb życia. Dzięki wbudowanej opcji krokomierza, który zwiera inteligentny czujnik 3D, użytkownik może w dokładny sposób obliczyć spożyte kalorie, ilość wykonanych kroków czy spalonego tłuszczu. Zastosowanie zaawansowanego algorytmu sprawia, że urządzenie potrafi w taki sposób oszacować daną odległość, by względem niej dostosować długość kroku. Z kolei funkcja kalendarza, odpowiada za przypominanie użytkownikowi o wykonaniu codziennych pomiarów. Zatem aparat świetnie sprawdza się podczas planowania treningów, spacerów czy stosowania diety. Urządzenie jest bezprzewodowe oraz posiada żywotną baterię, gdyż jednorazowe ładowanie wystarcza nawet na kilka miesięcy.

W obecnej sytuacji, kiedy ludzie prowadząc szybki tryb życia zaniedbują własne zdrowie,  Checkme Pro gwarantuje poczucie bezpieczeństwa oraz oszczędność czasu, dzięki czemu może okazać się bezcennym urządzeniem.

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę