Angiologia obejmuje leczenie chorób naczyń takich jak: miażdżyca kończyn, tętni…

🏥 Angiologia obejmuje leczenie chorób naczyń takich jak: miażdżyca kończyn, tętnic miednicy i nóg, zwężenie tętnic, zatory, zranienia naczyń, skutki napromieniowania i zapalenia naczyń, zespół Raynauda, akrocyjanoza, bolesny rumień kończyn. W czasie konsultacji angiologicznej lekarz zapewnia wykonanie zestawu badań oraz dobór odpowiedniego leczenia. Centrum Medyczne IMIcare oferuje wyposażony w nowoczesny aparat USG gabinet. W nim lekarz wykona kompleksową diagnostykę, rozpozna problem i podejmie leczenie.

👩‍⚕️ W placówce IMIcare w Krakowie oferujemy Państwu dostęp do wykwalifikowanego, prywatnego specjalisty angiologii, lek. med. Jerzego Zdulecznego oraz dr n. med. Zbigniewa Ulatowskiego, którzy wykorzystując swoją najlepszą wiedzę i doświadczenie, skonsultują Państwa problem, wykonają diagnostykę i zalecą dalsze kroki w celu poprawy Państwa stanu zdrowia.

⚕️ Korzystając z naszych usług możecie mieć Państwo pewność, że do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i życzliwie. Zapewniamy także szybkie i dogodne terminy wizyt w przystępnych i konkurencyjnych na krakowskim rynku cenach.

Umów wizytę:
📞 12-352-31-50 📞

🗦 Dowiedz się więcej 🗧
https://imicare.pl/specjalizacja/lekarz-angiolog-krakow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Współpracujemy z:

ul. Walerego Sławka 3, Kraków 30-653

Umów wizytę

Umów wizytę

12-352-31-50

Napisz do nas

Napisz do nas

kontakt@imicare.pl

Rejestracja online

Rejestracja online

Umów wizytę online

Umów wizytę